Ze vinden me lekker

Als er een ding is dat ik met zekerheid kan zeggen, is het dat ze me hier lekker vinden. Ik ben de crème de la crème, hun Marilyn Monroe.
Ze belagen me, vooral als het begint te schemeren worden ze fanatiek. Misschien is het de romantiek van de nacht, of juist het duistere dat hij met zich meebrengt. Het is mij een raadsel.
Lars vindt het niet erg dat ik zo veel aandacht krijg, hij is vooral blij dat ze hem iets meer met rust laten. Dat betekent niet dat mijn blonde boy oninteressant is voor deze stalkers, die maar al te graag overgaan tot lichamelijk contact.
We zijn een populair duo. Ik voel me Doutzen die een Victoria’s Secret-show loopt, waarbij mijn luxe benen het hoogtepunt voor mijn bewonderaars zijn.
Ik kan niet zeggen dat het mij bevalt, maar zolang ze me geen overdraagbare aandoeningen geven, is het te tolereren.
Jeuk krijg ik wel hoor van al die aandacht.
Kut muggen.

Één reactie op “Ze vinden me lekker”

  1. Thijs avatar
    Thijs

    Als ik Lars was, zou ik ’s navragen wat je daar opbrengt… ;-)

Geef een reactie

leuk dat je er bent

Op marlijnelse.com vind je mijn korte verhalen, schrijversblogs en belangrijke en interessante ontwikkelingen rondom mijn eerste boek.

Je kunt me ook volgen op:

Marlijn Else Pruim

Meld je aan voor mijn nieuwsbrief! Dan stuur ik je die elke derde dinsdag van de maand. Zo krijg je alle ontwikkelingen, primeurs, onthullingen en exclusieve informatie over mijn boek mee. Ook krijg je bericht wanneer ik een schrijversblog of kort verhaal plaats. Hopelijk tot op de mail (en nog beter; ooit in het echt)!🌸

Nee bedankt, ik wil graag meteen naar de pagina waar ik voor kwam/Ik heb me al aangemeld! :)